Novinky

12.11.2018 Pokladní hodiny - změna pokladny

Od 12.11. - 14.11. je pokladna SVČ Amos Frýdecká 690 otevřena od 13. 00 hodin. Děkujeme za pochopení.

06.11.2018 POZOR! NOVÉ KURZY!

Vážení rodiče, nabízíme vám nové kurzy - clogging - americký step a irský step. Kurzy začínají od 13.11.2018. Bližší informace a přihlášení v sekci: akce a kurzy

25.10.2018 POLE DANCE - tanec na tyči

To tady ještě nebylo! Připravili jsme pro vás NOVĚ velmi zajímavý kurz POLE DANCE (tanec na tyči). Jde o moderní taneční disciplínu, která spojuje dohromady prvky několika tanců s prvky moderní gymnastiky, akrobacie, moderního a volného tance. Začínáme ve čtvrtek 15.11.2018 od 16,30hod. Kurz je připraven pro děti i dospělé. Více informací k akci naleznete v sekci akce, kurzy.

01.10.2018 OPRAVA SERVERU DDM Frýdecká 32

Vážení rodiče, omlouváme se za technické problémy s elektronickou poštou z důvodu výměny nového serveru. přihlášky do zájmových útvarů budou postupně odesílány jakmile se server zprovozní. Eventuálně můžete přijít osobně na pokladnu , kde si přihlášky vyzvednete a zaplatíte. Děkujeme za pochopení.

25.09.2018 INFORMAČNÍ SCHŮZKY!

Vážení rodiče, tento týden jsme pro Vás připravili ukázky kroužků v naši nové budově DDM na ulici Frýdecká 32. Stále máme pro vás volná místa na zájmových útvarech. Neváhejte a přijďte mezi nás!

Badmintonový turnaj - Centrum sportu

27.11.2017 V sobotu 25.11.2017 se uskutečnil badmintonový turnaj na Centru sportu v Českém Těšíně. Celkem se zúčastnilo 62 sportovců z klubů: DDM Třinec, DDM Bohumín, SVČ Klíč Frýdek-Místek, SVČ Ostrčilova Ostrava a domácí DDM Český Těšín. Soutěž byla rozdělena do tří kategorií: začátečníci, mírně pokročilí a pokročilí. Bylo odehráno celkem 86 velmi náročných a vyrovnaných zápasů. Všichni sportovci se snažili získat každý bod, doběhnout každý míček, smečovat, hrát takticky, aby postoupili do finálové tabulky o co nejlepší konečné umístění. Celá soutěž proběhla v nesmírně krásné a příjemné atmosféře, sportovci a kluby ze všech měst se navzájem poznávali a tak vytvářeli přátelské prostředí. Po velmi těžkých finálových zápasech mohli na stupně vítězů vystoupit samozřejmě jen ti nejlepší. Badmintonisti z našeho klubu DDM Český Těšín samozřejmě nezklamali a na domácí půdě získali tyto kovy: Kategorie pokročilých: 1. místo - Eva Hanková a Max Burkot. Kategorie mírně pokročilých: 1. místo - Levi Pawliczek a David Hlawiczka; 2. místo - Bára Brožová a Adéle Slívová; 3. místo - Klára Lasseková a Mariana Jančarová. V kategorii začátečníků jsme s naší nejmladší dvojicí dosáhli pátého místa. Všem klubům velmi děkujeme za úžasně strávenou sobotu a sportovcům za vynikající výkony v rámci fair play hry. Byl to pro mne opravdu silný a dech beroucí zážitek, snažili jste se mne nezklamat a povedlo se Vám to. Jsem na vás hrdý! Díky moc! Adam Chalupa, trenér.

Naši partneři