Novinky

28.03.2018 Velikonoční volno 29.3.-2.4.2018

Vážení rodiče ve dnech 29.3.-2.4.2018 se nekonají žádné kroužky. Přejeme Vám všem příjemné velikonoční svátky. Kolektiv DDM

01.02.2018 2. etapa stěhování DDM Hrabinská !!!!!

Vážení rodiče a příznivci DDM. Dáváme na vědomí, že dochází k postupnému stěhování DDM Hrabinská do prostor Albrechtovy SŠ na ulici Frýdecká 32 (modrá budova). Stěhování bude probíhat ve více etapách. V období jarních prázdnin bude probíhat stěhování druhé etapy DDM Český Těšín Hrabinská na Albrechtovu střední školu, Frýdecká 32. Po tomto termínu bude od 12.2.2018 na Albrechtově SŚ přestěhována a realizována činnost těchto kroužků: Kreativní tvoření, Netradiční techniky, Keramika Hrníček, Keramika rodiče s dětmi, oba kurzy keramiky pro dospělé. Současně přechází i kancelář s pracovnicemi Nikolou Hrivňákovou a Šárkou Godulovou. Na DDM Hrabinská prozatím zůstávají tyto kroužky: Mladý chovatel, Modeláři (lodní, letečtí, radiotechnici, plastikový a výroba hraček), Taneční kroužky (Mix dance, Výrazový tanec, Moderní tanec Pinkees, Šmoulíci, Mámo, táto hraj si se mnou!, Veselé cvičení, Irské tance, Mistr kuchař a Cukrárna u Niki). Vstupovat do prostor DDM Hrabinská "zámeček" budou žáci a rodiče bočním vchodem. Střediska Centra sportu ul. Slovenská beze změn a KVC Zelená beze změn. O dalších změnách s přesuny z Hrabinské ulice budete včas informováni. Děkujme za pochopení a trpělivost.

30.01.2018 POLOLETNÍ A JARNÍ PRÁZDNINY

Dne 2. února (pátek) jsou pololetní prázdniny a v termínu 5. - 9. února 2018 probíhají jarní prázdniny. Upozorňujeme, že v těchto dnech se nekonají zájmové útvary!

17.01.2018 Kurzy - volná místa

Volná místa můžete najít v těchto kurzech, které začly v lednu: Akrobacie na šálách pro začátečníky II., pokročilé II. a dospělé II., Fotografický kurz II., Koně (probíhající ve čtvrtek) a Sebeobrana pro veřejnost. Bližší informace k těmto kurzům najdete v sekci Akce a kurzy.

06.11.2017 Otvíráme nový zájmový útvar!

Vážení rodiče, otvíráme pro vás a vaše děti nový zájmový útvar MÁMO, TÁTO, HRAJ SI SE MNOU!, který je určený pro rodiče s dětmi ve věku 3 - 7 let. A na co se můžete těšit? - zpívání, tancování, cvičení, čtení, kreativní činnost, tvoření, kreslení, keramika a mnohem víc. Hrát si budeme, každé pondělí od 15:30 - 16:30 hodin v DDM na Hrabinské ulici. Cena: 600,- Kč/do května 2018 - dítě a rodič - dohromady Nutné přihlásit se: na www.ddmtesin.cz/krouzky-2017-2018 V případě dotazů volejte: 774 730 035, Nikola Hrivňáková

Badmintonový turnaj - Centrum sportu

27.11.2017 V sobotu 25.11.2017 se uskutečnil badmintonový turnaj na Centru sportu v Českém Těšíně. Celkem se zúčastnilo 62 sportovců z klubů: DDM Třinec, DDM Bohumín, SVČ Klíč Frýdek-Místek, SVČ Ostrčilova Ostrava a domácí DDM Český Těšín. Soutěž byla rozdělena do tří kategorií: začátečníci, mírně pokročilí a pokročilí. Bylo odehráno celkem 86 velmi náročných a vyrovnaných zápasů. Všichni sportovci se snažili získat každý bod, doběhnout každý míček, smečovat, hrát takticky, aby postoupili do finálové tabulky o co nejlepší konečné umístění. Celá soutěž proběhla v nesmírně krásné a příjemné atmosféře, sportovci a kluby ze všech měst se navzájem poznávali a tak vytvářeli přátelské prostředí. Po velmi těžkých finálových zápasech mohli na stupně vítězů vystoupit samozřejmě jen ti nejlepší. Badmintonisti z našeho klubu DDM Český Těšín samozřejmě nezklamali a na domácí půdě získali tyto kovy: Kategorie pokročilých: 1. místo - Eva Hanková a Max Burkot. Kategorie mírně pokročilých: 1. místo - Levi Pawliczek a David Hlawiczka; 2. místo - Bára Brožová a Adéle Slívová; 3. místo - Klára Lasseková a Mariana Jančarová. V kategorii začátečníků jsme s naší nejmladší dvojicí dosáhli pátého místa. Všem klubům velmi děkujeme za úžasně strávenou sobotu a sportovcům za vynikající výkony v rámci fair play hry. Byl to pro mne opravdu silný a dech beroucí zážitek, snažili jste se mne nezklamat a povedlo se Vám to. Jsem na vás hrdý! Díky moc! Adam Chalupa, trenér.

Naši partneři