Novinky

28.03.2018 Velikonoční volno 29.3.-2.4.2018

Vážení rodiče ve dnech 29.3.-2.4.2018 se nekonají žádné kroužky. Přejeme Vám všem příjemné velikonoční svátky. Kolektiv DDM

01.02.2018 2. etapa stěhování DDM Hrabinská !!!!!

Vážení rodiče a příznivci DDM. Dáváme na vědomí, že dochází k postupnému stěhování DDM Hrabinská do prostor Albrechtovy SŠ na ulici Frýdecká 32 (modrá budova). Stěhování bude probíhat ve více etapách. V období jarních prázdnin bude probíhat stěhování druhé etapy DDM Český Těšín Hrabinská na Albrechtovu střední školu, Frýdecká 32. Po tomto termínu bude od 12.2.2018 na Albrechtově SŚ přestěhována a realizována činnost těchto kroužků: Kreativní tvoření, Netradiční techniky, Keramika Hrníček, Keramika rodiče s dětmi, oba kurzy keramiky pro dospělé. Současně přechází i kancelář s pracovnicemi Nikolou Hrivňákovou a Šárkou Godulovou. Na DDM Hrabinská prozatím zůstávají tyto kroužky: Mladý chovatel, Modeláři (lodní, letečtí, radiotechnici, plastikový a výroba hraček), Taneční kroužky (Mix dance, Výrazový tanec, Moderní tanec Pinkees, Šmoulíci, Mámo, táto hraj si se mnou!, Veselé cvičení, Irské tance, Mistr kuchař a Cukrárna u Niki). Vstupovat do prostor DDM Hrabinská "zámeček" budou žáci a rodiče bočním vchodem. Střediska Centra sportu ul. Slovenská beze změn a KVC Zelená beze změn. O dalších změnách s přesuny z Hrabinské ulice budete včas informováni. Děkujme za pochopení a trpělivost.

30.01.2018 POLOLETNÍ A JARNÍ PRÁZDNINY

Dne 2. února (pátek) jsou pololetní prázdniny a v termínu 5. - 9. února 2018 probíhají jarní prázdniny. Upozorňujeme, že v těchto dnech se nekonají zájmové útvary!

17.01.2018 Kurzy - volná místa

Volná místa můžete najít v těchto kurzech, které začly v lednu: Akrobacie na šálách pro začátečníky II., pokročilé II. a dospělé II., Fotografický kurz II., Koně (probíhající ve čtvrtek) a Sebeobrana pro veřejnost. Bližší informace k těmto kurzům najdete v sekci Akce a kurzy.

06.11.2017 Otvíráme nový zájmový útvar!

Vážení rodiče, otvíráme pro vás a vaše děti nový zájmový útvar MÁMO, TÁTO, HRAJ SI SE MNOU!, který je určený pro rodiče s dětmi ve věku 3 - 7 let. A na co se můžete těšit? - zpívání, tancování, cvičení, čtení, kreativní činnost, tvoření, kreslení, keramika a mnohem víc. Hrát si budeme, každé pondělí od 15:30 - 16:30 hodin v DDM na Hrabinské ulici. Cena: 600,- Kč/do května 2018 - dítě a rodič - dohromady Nutné přihlásit se: na www.ddmtesin.cz/krouzky-2017-2018 V případě dotazů volejte: 774 730 035, Nikola Hrivňáková

​Badmintonový turnaj – Ostrava

04.12.2017 Drazí fanoušci a příznivci našich sportovců! Opět jsme se zúčastnili dalšího turnaje v badmintonu. Jeli jsme v sobotu 2. 12. 2017 do Střediska volného času Ostrčilova, Ostrava. Celkem bylo přihlášeno sedmdesát účastníků. Obsadili jsme všechny tři kategorie početným počtem hráčů, kteří se do posledních chvil, s nasazením největšího úsilí a námahy, snažili získat co nejlepší umístění. Po mnoha odehraných zápasech jsme se opět mohli těšit z cenných kovů. Naši svěřenci nezklamali. V kategorii pokročilých hráčů stříbrnou medaili získala Eva Hanková s Maxem Burkotem, bronzovou medaili Eliška Závodná a Natálie Tvrdoňová. V kategorii mírně pokročilých hráčů jsme po tvrdém úsilí dosáhli zlata. Levi Pawliczek s Davidem Hlawiczkou vybojovali krásné první místo! O třetí místo se postaraly děvčata Mariana Jančarová a Klára Lasseková. V kategorii začátečníků jsme umístění na bedně nezískali, ale po dvou měsících tréninku a druhém zápase v životě Izabela Pieleszová a Petr Franek dosáhli na sedmé místo. Všem mým hráčům děkuji za předvedení krásných výkonů, snažili jste se a to se cení. Jsem na vás hrdý! Dokážete mi navodit husí kůži, zastavit dech, zvednout tep, když vás vidím, jak se snažíte a makáte na kurtu. Jste skvělí! Jen tak dál! Sláva vítězům a čest poraženým. Adam Chalupa, trenér.

Naši partneři