Novinky

12.11.2018 Pokladní hodiny - změna pokladny

Od 12.11. - 14.11. je pokladna SVČ Amos Frýdecká 690 otevřena od 13. 00 hodin. Děkujeme za pochopení.

06.11.2018 POZOR! NOVÉ KURZY!

Vážení rodiče, nabízíme vám nové kurzy - clogging - americký step a irský step. Kurzy začínají od 13.11.2018. Bližší informace a přihlášení v sekci: akce a kurzy

25.10.2018 POLE DANCE - tanec na tyči

To tady ještě nebylo! Připravili jsme pro vás NOVĚ velmi zajímavý kurz POLE DANCE (tanec na tyči). Jde o moderní taneční disciplínu, která spojuje dohromady prvky několika tanců s prvky moderní gymnastiky, akrobacie, moderního a volného tance. Začínáme ve čtvrtek 15.11.2018 od 16,30hod. Kurz je připraven pro děti i dospělé. Více informací k akci naleznete v sekci akce, kurzy.

01.10.2018 OPRAVA SERVERU DDM Frýdecká 32

Vážení rodiče, omlouváme se za technické problémy s elektronickou poštou z důvodu výměny nového serveru. přihlášky do zájmových útvarů budou postupně odesílány jakmile se server zprovozní. Eventuálně můžete přijít osobně na pokladnu , kde si přihlášky vyzvednete a zaplatíte. Děkujeme za pochopení.

25.09.2018 INFORMAČNÍ SCHŮZKY!

Vážení rodiče, tento týden jsme pro Vás připravili ukázky kroužků v naši nové budově DDM na ulici Frýdecká 32. Stále máme pro vás volná místa na zájmových útvarech. Neváhejte a přijďte mezi nás!

​Badmintonový turnaj – Ostrava

04.12.2017 Drazí fanoušci a příznivci našich sportovců! Opět jsme se zúčastnili dalšího turnaje v badmintonu. Jeli jsme v sobotu 2. 12. 2017 do Střediska volného času Ostrčilova, Ostrava. Celkem bylo přihlášeno sedmdesát účastníků. Obsadili jsme všechny tři kategorie početným počtem hráčů, kteří se do posledních chvil, s nasazením největšího úsilí a námahy, snažili získat co nejlepší umístění. Po mnoha odehraných zápasech jsme se opět mohli těšit z cenných kovů. Naši svěřenci nezklamali. V kategorii pokročilých hráčů stříbrnou medaili získala Eva Hanková s Maxem Burkotem, bronzovou medaili Eliška Závodná a Natálie Tvrdoňová. V kategorii mírně pokročilých hráčů jsme po tvrdém úsilí dosáhli zlata. Levi Pawliczek s Davidem Hlawiczkou vybojovali krásné první místo! O třetí místo se postaraly děvčata Mariana Jančarová a Klára Lasseková. V kategorii začátečníků jsme umístění na bedně nezískali, ale po dvou měsících tréninku a druhém zápase v životě Izabela Pieleszová a Petr Franek dosáhli na sedmé místo. Všem mým hráčům děkuji za předvedení krásných výkonů, snažili jste se a to se cení. Jsem na vás hrdý! Dokážete mi navodit husí kůži, zastavit dech, zvednout tep, když vás vidím, jak se snažíte a makáte na kurtu. Jste skvělí! Jen tak dál! Sláva vítězům a čest poraženým. Adam Chalupa, trenér.

Naši partneři