Novinky

28.03.2018 Velikonoční volno 29.3.-2.4.2018

Vážení rodiče ve dnech 29.3.-2.4.2018 se nekonají žádné kroužky. Přejeme Vám všem příjemné velikonoční svátky. Kolektiv DDM

01.02.2018 2. etapa stěhování DDM Hrabinská !!!!!

Vážení rodiče a příznivci DDM. Dáváme na vědomí, že dochází k postupnému stěhování DDM Hrabinská do prostor Albrechtovy SŠ na ulici Frýdecká 32 (modrá budova). Stěhování bude probíhat ve více etapách. V období jarních prázdnin bude probíhat stěhování druhé etapy DDM Český Těšín Hrabinská na Albrechtovu střední školu, Frýdecká 32. Po tomto termínu bude od 12.2.2018 na Albrechtově SŚ přestěhována a realizována činnost těchto kroužků: Kreativní tvoření, Netradiční techniky, Keramika Hrníček, Keramika rodiče s dětmi, oba kurzy keramiky pro dospělé. Současně přechází i kancelář s pracovnicemi Nikolou Hrivňákovou a Šárkou Godulovou. Na DDM Hrabinská prozatím zůstávají tyto kroužky: Mladý chovatel, Modeláři (lodní, letečtí, radiotechnici, plastikový a výroba hraček), Taneční kroužky (Mix dance, Výrazový tanec, Moderní tanec Pinkees, Šmoulíci, Mámo, táto hraj si se mnou!, Veselé cvičení, Irské tance, Mistr kuchař a Cukrárna u Niki). Vstupovat do prostor DDM Hrabinská "zámeček" budou žáci a rodiče bočním vchodem. Střediska Centra sportu ul. Slovenská beze změn a KVC Zelená beze změn. O dalších změnách s přesuny z Hrabinské ulice budete včas informováni. Děkujme za pochopení a trpělivost.

30.01.2018 POLOLETNÍ A JARNÍ PRÁZDNINY

Dne 2. února (pátek) jsou pololetní prázdniny a v termínu 5. - 9. února 2018 probíhají jarní prázdniny. Upozorňujeme, že v těchto dnech se nekonají zájmové útvary!

17.01.2018 Kurzy - volná místa

Volná místa můžete najít v těchto kurzech, které začly v lednu: Akrobacie na šálách pro začátečníky II., pokročilé II. a dospělé II., Fotografický kurz II., Koně (probíhající ve čtvrtek) a Sebeobrana pro veřejnost. Bližší informace k těmto kurzům najdete v sekci Akce a kurzy.

06.11.2017 Otvíráme nový zájmový útvar!

Vážení rodiče, otvíráme pro vás a vaše děti nový zájmový útvar MÁMO, TÁTO, HRAJ SI SE MNOU!, který je určený pro rodiče s dětmi ve věku 3 - 7 let. A na co se můžete těšit? - zpívání, tancování, cvičení, čtení, kreativní činnost, tvoření, kreslení, keramika a mnohem víc. Hrát si budeme, každé pondělí od 15:30 - 16:30 hodin v DDM na Hrabinské ulici. Cena: 600,- Kč/do května 2018 - dítě a rodič - dohromady Nutné přihlásit se: na www.ddmtesin.cz/krouzky-2017-2018 V případě dotazů volejte: 774 730 035, Nikola Hrivňáková

Vánoční víkendovka

19.12.2017 Dopoledne patřilo kreativnímu tvoření, na kterém si děti vyrobily prostírání z ubrousku a andílka, kterého mohou někomu darovat. Nechybělo ani zdobení vánočních perníčků.

Po obědě se blížila dlouho očekávaná příprava štědrovečerní večeře. Jedna skupinka dětí připravovala bramborový salát a vařila hrachovou polévku. Druhá skupinka zdobila místnost a prostírala stoly k slavnostní večeři. Jídlo se dětem moc povedlo, všem chutnalo. Ve svátečně vyzdobené místnosti jsme společně večeřeli.

Než si děti rozbalily dárky, na které se těšily ze všeho nejvíce, mohly si, jak to tradičně bývá v některých rodinách, pouštět lodičky ze skořápek. Z dárků, které každé dítě dostalo, měli všichni obrovskou radost. Nastala atmosféra po večeři, kdy každý měl svůj dárek a povídali jsme si spolu, jak to u každého o Vánocích probíhá.

Ani na vánoční víkendovce  nechyběla pohádka, na kterou jsme všichni těšily. Po celou dobu panovala velice přátelská a vánoční atmosféra, na kterou budeme všichni rádi vzpomínat.
Každý si sebou z víkendovky odnesl nové zážitky, kamarády a tu pravou vánoční náladu, která vykouzlí úsměv na dětské tváři.

Více fotografií: http://www.ddmtesin.cz/fotogalerie

Naši partneři