Novinky

12.11.2018 Pokladní hodiny - změna pokladny

Od 12.11. - 14.11. je pokladna SVČ Amos Frýdecká 690 otevřena od 13. 00 hodin. Děkujeme za pochopení.

06.11.2018 POZOR! NOVÉ KURZY!

Vážení rodiče, nabízíme vám nové kurzy - clogging - americký step a irský step. Kurzy začínají od 13.11.2018. Bližší informace a přihlášení v sekci: akce a kurzy

25.10.2018 POLE DANCE - tanec na tyči

To tady ještě nebylo! Připravili jsme pro vás NOVĚ velmi zajímavý kurz POLE DANCE (tanec na tyči). Jde o moderní taneční disciplínu, která spojuje dohromady prvky několika tanců s prvky moderní gymnastiky, akrobacie, moderního a volného tance. Začínáme ve čtvrtek 15.11.2018 od 16,30hod. Kurz je připraven pro děti i dospělé. Více informací k akci naleznete v sekci akce, kurzy.

01.10.2018 OPRAVA SERVERU DDM Frýdecká 32

Vážení rodiče, omlouváme se za technické problémy s elektronickou poštou z důvodu výměny nového serveru. přihlášky do zájmových útvarů budou postupně odesílány jakmile se server zprovozní. Eventuálně můžete přijít osobně na pokladnu , kde si přihlášky vyzvednete a zaplatíte. Děkujeme za pochopení.

25.09.2018 INFORMAČNÍ SCHŮZKY!

Vážení rodiče, tento týden jsme pro Vás připravili ukázky kroužků v naši nové budově DDM na ulici Frýdecká 32. Stále máme pro vás volná místa na zájmových útvarech. Neváhejte a přijďte mezi nás!

Vánoční víkendovka

19.12.2017 Dopoledne patřilo kreativnímu tvoření, na kterém si děti vyrobily prostírání z ubrousku a andílka, kterého mohou někomu darovat. Nechybělo ani zdobení vánočních perníčků.

Po obědě se blížila dlouho očekávaná příprava štědrovečerní večeře. Jedna skupinka dětí připravovala bramborový salát a vařila hrachovou polévku. Druhá skupinka zdobila místnost a prostírala stoly k slavnostní večeři. Jídlo se dětem moc povedlo, všem chutnalo. Ve svátečně vyzdobené místnosti jsme společně večeřeli.

Než si děti rozbalily dárky, na které se těšily ze všeho nejvíce, mohly si, jak to tradičně bývá v některých rodinách, pouštět lodičky ze skořápek. Z dárků, které každé dítě dostalo, měli všichni obrovskou radost. Nastala atmosféra po večeři, kdy každý měl svůj dárek a povídali jsme si spolu, jak to u každého o Vánocích probíhá.

Ani na vánoční víkendovce  nechyběla pohádka, na kterou jsme všichni těšily. Po celou dobu panovala velice přátelská a vánoční atmosféra, na kterou budeme všichni rádi vzpomínat.
Každý si sebou z víkendovky odnesl nové zážitky, kamarády a tu pravou vánoční náladu, která vykouzlí úsměv na dětské tváři.

Více fotografií: http://www.ddmtesin.cz/fotogalerie

Naši partneři