Novinky

27.04.2017 Přihlašování přes on - lind systém

Vážení rodiče, když přihlašujete své děti on-line musíte mít nejprve vytvořenou registraci !!!!! Návod v sekci tábory nebo kroužky.

21.04.2017 POZOR ZMĚNA !!!

U příměstského tábora PT 13 od 21. - 25. 8. dochází ke změně na "Technika je hra". Tábor zůstává vhodný pro holky i kluky, kdy se hravou formou seznámí se základy nejen techniky. Děkujeme za pochopení.

06.04.2017 NABÍDKA TÁBORŮ 2017

Nabídku táborů naleznete v sekci "Tábory". Prodej a přihlašování na příměstské tábory na rok 2017 bude spuštěn 24. 4. 2017 v 10.00 hod. Nově bude spuštěno i on-line přihlašování!! Platby za PT musí být připsány na účtu DDM do 3 dnů od přihlášení. Po tomto termínu bude neuhrazený účastník odhlášen a na jeho místo bude přijat náhradník, který musí provést úhradu rovněž do 3 dnů. Dotace PT se vztahují pouze na děti, které jsou občanem města Český Těšín. Každé dítě může uplatnit pouze 2 tábory s dotací. Další vybraný tábor hradí rodič již v plné výši.

21.03.2017 Letní tábor Mečová 2017

Letní tábor v Horní Bečvě na chatě Mečová je již plně obsazen. Můžete své dítě přihlásit pouze jako náhradníka.

24.01.2017 Nový kroužek - MODERNÍ TANEC

Od února otevíráme nový kroužek Moderní tanec. Bližší informace v sekci "Kroužky a akce" nebo "Události".

Prázdniny 2016

PRÁZDNINY 2016
 Milí účastníci projektu „Prázdniny2016“ startujeme již 14. ročník a opět máme pro vás připraveno plno aktivit a výletů během letních prázdnin.
V současné době je připraven již výčet akcí, které najdete na plakátech, programových letáčcích a na našich stránkách. Dle vašeho zájmu a uvážení si můžete vybrat z činností, které pro vás připravilo 12 organizací.
Na každé z těchto akcí budete zaregistrování a při první vaši akci obdržíte brožurku s pokyny.
 V této brožuře naleznete nejen program prázdninových akcí v Českém Těšíně, ale především zde budete sbírat soutěžní razítka za účast na jednotlivých akcích. Celkem jsme jich pro vás letos připravili kolem 50! Za účast na každé z nich můžete získat 1 razítko = 1 bod. Razítka vám do tabulky vzadu brožurky natiskne vždy organizátor dané akce.
 
Akce začínají již 1. 7. 2016.
 
Nezapomeňte si brožurku na zadní straně podepsat a brát si ji s sebou pokaždé, když na nějakou akci vyrazíte. Stejně jako vždy i letos pro vás máme připravené zajímavé ceny.
POZOR!
Vezměte také rodiče! Připravili jsme 11 rodinných akcí, ve kterých rodiče budou zapojeni spolu s dětmi. Nestačí dítě jen doprovodit, dospělí se také musí zúčastnit. Tyto aktivity najdete v programu pod označením „AKCE PRO RODIČE S DĚTMI“. Upozorňujeme, že tyto aktivity jsou bodovány zvlášť. Nejaktivnější rodině bude udělena zvláštní cena.
 
BODOVÁNÍ
POZOR! Prvních 30 hráčů s největším počtem bodů obdrží hodnotné ceny při slavnostním vyhodnocení, které proběhne v Čítárně a kavárně AVION dne 27. srpna 2016 od 17:00 hod..
Stav vašeho bodového skóre si můžete průběžně zkontrolovat a porovnat s ostatními účastníky Prázdnin 2016 na těchto stránkách.
 
Těšíme se na vaši účast.
 

Program a aktuální výsledky dětí a rodin naleznete zde.

 

Naši partneři